Nám Zinzino zmenilo život, a ak by sme mu mohli dať jeden prívlastok, znel “PRELOMOVÝ”. 

O omega mastných kyselinách počujeme, len ako o jednom z mnohých ďalších doplnkov výživy. Ako o niečom, čo vnímame ako zdravé, žiaľ nie životne dôležité. Keď sme spoznali ZINZINO, pochopili sme dôležitosť rovnováhy omega kyselín v našom organizme. A rovnako rýchle sme pochopil, aké dôležité je túto tému šíriť ďalej - medzi naše deti, medzi naše rodiny, medzi našich priateľov. Po opakovaných skvelých výsledkoch na zdraví medzi našimi priateľmi, sme sa rozhodli robiť osvetu a zlepšovať život tisícom ďalších ľudí - teda i Vám, ak to tak cítite.

Ste pripravení na revolúciu v oblasti zdravia, ste pripravený na zdravie samotné?

Naše telo nepotrebuje návod, ako si opraviť zlomenú kosť či ako sa vylieči z chrípky  - dokáže to úplne samo. Potrebuje však vždy dostatok a predovšetkým správny "stavebný materiál", t. j. biochemické predpoklady - správny pomer Omega 3 a 6 kyselín. 

Dokonca aj deti majú veľmi nízku hladinu mastných kyselín v dôsledku moderných a nie úplne zdravých stravovacích návykov. A tak mäsožravci, ako aj vegáni sa nachádzajú doslova v patogénnom pásme, ohrozujúcom naše zdravie. Psychické i fyzické.

Ak je pomer omega mastných kyselín  zlý, t. j. hodnoty Omega 6 sú príliš vysoké a hodnoty Omega 3 príliš nízke, vzniká dokonalá živná pôda pre tiché zápaly a všetky druhy civilizačných chorôb.

"Zdravie nie je všetko - ale bez zdravia je všetko nič!

A. Schopenhaue

Na základe nespočetných štúdií možno oficiálne konštatovať, že mastné kyseliny nielenže udržiava zdravé srdce, mozog, svaly či kosti ale tiež normalizujú krvný tlak. Mastné kyseliny sa prejavia aj pri omladzovaní pokožky a zahusťovaní vlasov, pri hladine cholesterolu či v regulácii hmotnosti.

Má tiež mimoriadne pozitívny vplyv na vážnejšie ochorenia, ako sú astma, reuma, cukrovka, očné choroby, kožné ochorenia, ADHD a depresie.

Nedostatok Omega 3 a 6 môže vyvolať vážne ochorenia a zreteľnú stratu vitality, čo bolo presvedčivo dokázané mnohými vedeckými štúdiami.

Ako Omega 3 podporuje zdravie?

Náš organizmus potrebuje Omega 3 aj Omega 6 mastné kyseliny na plnenie dôležitých funkcií. Sú to esenciálne mastné kyseliny, ktoré musíme prijímať zo stravy alebo vo forme potravinových doplnkov, pretože náš organizmus si ich nedokáže vytvoriť prirodzene.

Účinky nedostatku Omega 3 sú závažné. Triglyceridy alebo krvné tuky sú často zvýšené. Vedecké testy preukázali, že potravinové doplnky s Omega 3 môžu merateľne a trvalo znížiť hladinu lipidov v krvi. Ak je hladina triglyceridov vyššia ako normálna, riziko srdcových ochorení a mŕtvice sa výrazne zvyšuje.

O spoločnosti Zinzino 

Zinzino vzniklo v Škandinávii v roku 2005, zakladateľmi Hilde a Ørjan Sæleoví, ktorí cítili poslanie prinavrátiť svetu rovnováhu - jednému človeku za druhým. Svoje produkty založili na silných vedeckých testoch, klinických štúdiách a poznatkoch farmakológa Dr. Paula Claytona PhD. V jadre výživy je podľa Dr. Claytona dôležité udržiavať správny pomer rybieho oleja (Omega 3 mastné kyseliny), polyfenolov a betaglukánov. 

Práve čisté a kvalitné rybie a vegánske oleje sú kľúčovými produktmi pomáhajúcimi dosiahnuť optimálnu hladinu Omega 6 a Omega 3 mastných kyselín. Zinzino ponúka BalanceTest pre zistenie výsledkov z kvapky krvi. Zinzino ponúka inovatívne doplnky výživy pre riešenie podpory imunitného systému a liečby vnútorných zápalov, ktoré sú často príčinou mnohých civilizačných ochorení.

la Omega patrí medzi oficiálnych partnerov spoločnosti Zinzino