Ako vznikla firma Zinzino? 

Firmu založili dvaja podnikatelia, manželia Hilde a Ørjan Sæleovci, ktorí sa chceli bližšie priblížiť svojmu domovu, svojej veľkej vášni podeliť sa o svoje skúsenosti. Zamerali sa najmä na zákazníkov v oblasti priameho predaja. Bol to významný krok, ktorý priniesol ich podnikanie do popredia personalizovanej výživy podloženej testami.

Dnes je spoločnosť Zinzino uvedená v zozname Nasdaq First North ako jedna z najrýchlejšie rastúcich spoločností zameraných na priamy predaj v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu a snaží sa napredovať každý deň. Svojich zákazníkov kladie vždy na prvé miesto.

Zoznámte sa so zakladateľmi spoločnosti Zinzino

Hilde Rismyhr Sæle, získala titul 1. globálny prezident v spoločnosti Zinzino, poprednej spoločnosti priameho predaja v severnej Európe. Hilde je úspešná podnikateľka a zároveň je aj líderka v sieťovej profesii. Ako 20-ročná využila príležitosť a začala pracovať v priamom predaji. 

Dnes je Hilde dokonalou rečníčkou, ktorá učí vodcovstvo a osobný rozvoj a zároveň je vzorom pre tisíce podnikateľov, najmä ženy, ktoré s touto profesiou začínajú. V Zinzino je známa svojou osobnosťou. Má veľké srdce pre pomoc ľuďom a verí, že na vybudovanie veľkej zákazníckej  základne je potrebný jasne definovaný cieľ.

Ørjana Sæleho jeho kolegovia prezývajú „profesor“ pre jeho hlboké znalosti o profesii sieťového marketingu. Ørjan je úspešný rečník, majiteľ niekoľkých spoločností a tiež je autorom niekoľkých kníh. Od malička mal jasnú víziu toho, kým chce v budúcnosti byť. Jeho pôvodná túžba vytvárať bohatstvo pramení z detského sna, že sa nikdy nebude musieť starať o to, ako zaplatiť účty, čomu jeho rodičia vždy čelili.

Dnes je Ørjan Sæle majiteľom spoločnosti Zinzino. Má viac ako 20 rokov skúseností v oblasti sieťového marketingu a spolu s manželkou Hilde vybudoval jednu z najväčších      organizácií v severskom regióne Európy. 

Verí, že inovácia je kľúčom k vytvoreniu veľkej spoločnosti a svoj čas zameriava na výskum a štúdium. Známy je tým, že sa snaží pomáhať a rozvíjať nových úspešných podnikateľov. Spolu s Hilde a ich lídrami sa zaviazali do roku 2025 vybudovať spoločnosť v hodnote miliardy eur so zákazníckou základňou 1 milión. 

Ako to funguje?

Na začiatok je potrebné pozrieť si stránku zinzino.com, kde sú všetky potrebné informácie. Nájdete tam portfólio vedeckých domácich testov zo suchej kvapky krvi, ktoré vám pomôžu získať spoľahlivé informácie, na základe ktorých môžete prijímať informované rozhodnutia o svojom osobnom zdraví. Nájdete tam napr. Balance Test, Vitamin D test, či HbA1c Test. 

balance test

Balance Test

Z testu sa dozviete, aký je váš profil mastných kyselín a zistíte, či potrebujete vyvážiť a obnoviť rovnováhu esenciálnych mastných kyselín omega-6:3. 

Vitamin D test

Vitamin D Test

Pri tomto teste si viete odsledovať svoju hladinu slnečného vitamínu a zistíte, či potrebujete zvýšiť jeho príjem.

HbA1c Test

HbA1c Test

Zohľadnite dlhodobú hladinu cukru v krvi v rámci svojho súčasného životného štýlu. Tento test Vám pomôže vykročiť smerom vpred, k zdravému životnému štýlu.

Na základe výsledkov testov budete vedieť, ktoré produkty sú vhodné pre Vaše telo a môžete si tak vybrať produkty, ktoré sú vhodné pre Váš momentálny zdravotný stav.

zinzino produkty

Produkty

Na oficiálnej stránke zinzino.com nájdete hned’ niekoľko kategórii produktov. Kategóriu omega doplnkov, doplnky imunity, kontroly hmotnosti, dokonca tam nájdete aj starostlivosť o pleť podloženú vedeckými poznatkami, či kávu.

Balance Oil

Omega doplnky

BalanceOil+ je jedinečný rad čisto prírodných potravinových doplnkov Polyphenol Omega Balance. Na základe jedinečného vedeckého zloženia poskytuje táto prémiová inovatívna zmes olejov získaných z malých voľne žijúcich rýb a extra panenského olivového oleja získaného pred zberom veľké množstvo polyfenolov na účinnú a efektívnu absorpciu a ochranu krvných lipidov. Bezpečne zvyšuje a udržiava hladiny omega-3 mastných kyselín, pričom upravuje pomer omega-6:3 mastných kyselín a vytvára prospešné hladiny pre cholesterol, srdce a mozog.

xtend

Doplnky Imunity 

Zinzino do tejto kategórie zaradilo doplnok Xtend, ktorý je ich najpokročilejší imunitný a výživový doplnok. Je vynikajúcim zdrojom mikro- a fytonutrientov, ktorý obsahuje 23 základných vitamínov a minerálov, ako aj čistených 1-3, 1-6 beta glukánov získaných z pekárskych kvasníc, ktoré chránia a obnovujú bunky a tkanivá. 

Tiež tu patrí Protect+, ktorý je výlučne prírodný potravinový doplnok. Obsahuje účinné vegánske vitamíny D3 a C, ktoré prispievajú k lepšej imunite, a vysoko účinné, klinicky overené 1-3, 1-6 beta glukány. Protect+ má najlepší účinok pri dennom užívaní, pretože dôležité vrodené imunitné bunky sa obnovujú každé 1–2 dni a na to, aby účinne fungovali, sa potrebujú pripraviť.

Posledným doplnkom v tejto kategórii je ZinoShine+, ten je jedinečný potravinový doplnok obsahujúci vitamín D3 a širokospektrálny horčík. Podporuje imunitný systém, znižuje únavu, podporuje správne fungovanie svalov, kostí a zubov. To, koľko vitamínu D potrebujeme je individuálne a závisí od nášho veku, životného štýlu, miesta, kde žijeme a miere vystavenia slnečného žiarenia. 

Lean Shake

Výrobky na kontrolu hmotnosti

Zinzino LeanShake je chutná a výživná náhrada stravy pre tých, ktorí sa snažia schudnúť. Jeho užívanie podporuje stratu tuku a tvorbu svalstva a súčasne prispieva k vyrovnaniu mikrobiómu dôležitého pre zdravie čriev. Tvorí ho vysoký obsah bielkovín a vlákniny. Obsahuje vitamíny, minerály a rad ďalších výživných látok. Neobsahuje lepok a sóju, má veľmi nízky glykemický index/glykemickú záťaž. Zakúpiť si ho je môžné hned’ v niekoľkých príchutiach.

Starostlivosť o pleť

Na svoje si prídu všetci, ktorí sa zaujímajú o svoju pleť a chcú jej dopriať zaslúžený oddych. Táto kategória ponúka naozaj všetko, čo Vaša pleť potrebuje. Nájdete tu pleťové čistiace prípravky, pleťové krémy, séra, či masky na tvár.

Pri každom produkte nájdete informácie o výrobku, jeho zloženie, spôsob použitia a tiež jeho hlavné výhody. 

Ak sa stanete predplatiteľmi, získať môžete rôzne výhody a zľavy.