1. Identifikácia a obmedzenie alergénov

Prvým krokom je identifikovať, čomu ste alergickí. To môže zahŕňať potravinové alergény, ako sú orechy, lepok alebo laktóza, alebo environmentálne alergény, ako sú peľ, prach alebo srst domácich zvierat.

 

  1. Udržiavanie čistoty domova

Pravidelné čistenie môže znížiť prítomnosť alergénov vo vašom domove. Zvlášť dôležité je udržiavanie čistoty v spálni a časté vysávanie.

 

  1. Filtračné systémy vzduchu

Použitie kvalitných vzduchových filtrov môže pomôcť odstrániť alergény z vzduchu vo vašom domove.

 

  1. Prírodné doplnky

Niektoré prírodné doplnky, ako napríklad kvercetín a bromelaín, sú známe svojimi protialergickými vlastnosťami.

 

  1. Hydratácia

Dostatočný príjem tekutín pomáha telu odplavovať toxíny a môže zmierniť niektoré symptómy alergií.

 

  1. Stravovacie návyky

Vyhnite sa potravinám, ktoré môžu vyvolávať alebo zhoršovať alergické reakcie, a snažte sa o vyváženú stravu bohatú na čerstvé ovocie a zeleninu.

 

  1. Relaxačné techniky

Stres môže zhoršovať symptómy alergií, preto je dôležité nájsť spôsoby, ako sa uvoľniť a zredukovať stres.

 

  1. Fyzická aktivita

Pravidelné cvičenie môže posilniť imunitný systém a zlepšiť celkovú reakciu tela na alergény.

 

  1. Vyhýbanie sa fajčeniu a pasívnemu fajčeniu

Fajčenie a vystavenie sa dymu môže zhoršovať alergické symptómy a dýchanie.

 

  1. Monitorovanie počasia

Pozornosť venovaná počasiu a peľovým správam vám môže pomôcť prispôsobiť denné plány a minimalizovať vystavenie sa alergénom.

 

Ako môže pomôcť produkt Zinzino Protect?

Produkt Zinzino Protect, dostupný na Laomega.sk, obsahuje vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, podporujúc tak telo v boji proti alergiám. Vitamín C tiež prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a spolu s vitamínom D podporuje normálnu energetickú výnosnosť metabolizmu a psychologické funkcie.

 

Zinzino Protect+ tiež obsahuje 1-3, 1-6 beta glukány, ktoré pripravujú vrodený imunitný systém na efektívnejšiu reakciu. Tieto beta glukány sú špecializovanou formou, derivovanou z patentovaného kmeňa pekárenského droždia, čím posilňujú obranyschopnosť tela.

 

Vzhľadom na dvojúrovňovú podporu imunitného systému - vrodeného a získaného - je Zinzino Protect+ ideálnym doplnkom pre tých, ktorí hľadajú prírodnú podporu v boji proti alergiám. Jeho vysoko účinný vitamín C a D3 z vegánskych zdrojov robia z neho bezpečnú a efektívnu voľbu pre celú rodinu.